Zakázková výroba

Jak to s výšivkami na zakázku u nás funguje?

Od nápadu k návrhu
Nejlepší je, když nám co nejpřesněji popíšete vaši představu – jak by měla výšivka vypadat, jak velká a jak barevná by měla být, případně kolik kusů budete potřebovat a jak rychle. Zda si látku, na kterou budeme vyšívat, dodáte sami, nebo ji máme zajistit my. A tak podobně. Úplně nejlepší je, když nám dodáte přímo předlohu, ze které by měla výšivka vycházet, ale samozřejmě vám ji můžeme navrhnout i my.

Cena a co je v ní vše zahrnuto
Na základě vaší poptávky vám spočítáme orientační cenu a termín dodání. Cena většinou zahrnuje přípravu vzoru pro vyšití, ruční vyšití vyšívací babičkou, veškerý potřebný přenosový a vyšívací materiál, případně náklady na podkladový textil a dopravu.

Vyzkoušíme a potvrdíme
Cenu a termín dodání vám finálně potvrdíme, až zkusíme něco vyšít na daný kousek textilu. Často se totiž stává, že v reálu se materiál chová úplně jinak, než jak bychom tipli podle fotek a popisu.

Po zaplacení se pustíme do práce
Po schválení finální ceny z vaší strany a přijetí platby na náš účet se naše babičky mohou pustit do práce. Průběžně si s babičkami ověřujeme, jak se jim výšivka daří. Finální výšivku vždy ještě pro jistotu kontrolujeme, ale jen málokdy se stává, že by něco nebylo v pořádku.

Líbí se vám výsledek? Podělte se s námi!
Za zpětnou vazbu z vaší strany jsme moc rádi my i naše vyšívací babičky. Úplně nejvíc potěší fotka naší výšivky „v akci“.

Chcete si od nás nechat něco vyšít?
Volejte nebo pište Šárce na tel. 777551848 nebo e-mail sarka@zasivarna.eu anebo nám napište rovnou tady:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva