Vyšívací babičky

Neumíte nebo nechcete tvořit?
Každý z výrobků z našeho blogu si u nás můžete objednat už hotový. Můžete si také objednat i výšivku na přání, třeba na oblíbený kus oblečení.

Vaše peníze neskončí v Číně
Výrobu produktů zadáváme našim „vyšívacím babičkám“. Jejich práci honorujeme, ale často je pro ně největší odměnou právě to, že mohou někomu udělat radost. Svým nákupem tak zároveň uděláte dobrý skutek a potěšíte dámy, které ruční práce ovládají s lehkostí a bravurou pravých mistryň.

Zvládneme i větší zakázku, třeba pro vaši firmu.

Jak to funguje
Všechny výšivky zhotovujeme na zakázku, po objednání vám tedy pošleme e-mail s pravděpodobnou dobou dodání. Pokud na zhotovení spěcháte, prosím napište do poznámky v objednávce, kdy byste ji potřebovali.

Řadu našich výrobků si můžete objednat přímo v našem e-shopu.

Naše vyšívací babičky

Ilona

Ilona_webPaní Iloně  je 61 let, žije v Brně, má dvě děti a tři vnoučata. Její život byl vždy spojený s hudbou a dětmi – od r. 2003 je v invalidním důchodu, ale do té doby pracovala jako ředitelka a učitelka v mateřské škole a vyučovala hudební výchovu na gymnáziu a ZUŠ. Nejraději hraje na klavír, ale umí i na saxofon, zobcovou a příčnou flétnu a kytaru. Z ručních prací ji kromě výšivky nejvíce baví výroba panenek waldorfského typu, látkových košíčků a patchworkových dek.

Jana

IMG_1200_upr_webPaní Janě bude letos 70 let, má 3 děti a 5 vnoučat. K ručním pracem ji přivedla její maminka (která se vyučila pánskou krejčovou ve Vídni) a věnovala se jim i jako učitelka v mateřské školce, kde pracovala více než 15 let. Není jí cizí žádná vyšívací technika a kromě vyšívání umí plést, háčkovat, šít i paličkovat. Od jara do podzimu zahrádkaří a po celý rok ráda čte, chodí do divadla i na výlety a cvičí jógu.

 

Nebojte se nás zeptat
Volejte Hance na 607563452 nebo Šárce na 777551848.
Nebo nám napište rovnou tady:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva