O nás

Stvořeni k tvoření
Znáte ten vrnivý pocit v žaludku, když se vám povede něco opravdu dobrého? Když děláte něco, co milujete, co vás uspokojuje? Zašívárna je takové zhmotnění tohoto vrnění. Je to prostor, kde čas může plynout pomaleji. Kde můžeme vyprázdnit hlavu, zaměstnat ruce a dát průchod fantazii.

Zašívárnu jsme v roce 2015 založily dvě kamarádky, Hanka a Šárka, ale jak to tak u společného podnikání bývá, nakonec jsme musely rozejít, abychom se vzájemně nepozabíjely. 🙂 V Zašívárně jsem zůstala já, Šárka, a ze všeho nejvíc mě baví, když mi pod rukama vznikají věci, které si můžu osahat. Celé dny v práci sedím u počítače, zírám do obrazovky a bouchám písmenka do klávesnice nebo si vařím hlavu s telefonem u ucha. A když přijdu domů, vyšívám, šiju, kreslím…

Baví mě navrhovat moderní vzory a zpracovávat je tradičními technikami, jako je třeba výšivka. Těší mě, že tyto tradiční techniky dnes zažívají opravdovou renesanci a že se na ní můžu podílet. Řada současných studií navíc dokazuje, že ruční práce mají blahodárný účinek na lidskou psychiku i zdraví!

Zašijte se s námi!
Všechno, co v Zašívárně vzniká, si můžete vytvořit také – v e-shopu jsou pro vás nachystané tvořicí sady, které kromě vzoru a podrobného návodu obsahují také veškeré potřeby, které ke svému tvoření potřebujete. Vůbec nevadí, když vám ze začátku sem tam ujede steh – tak vznikají ty pravé originály!

Radost jako vyšitá
Sady jsou prima dárek i pro někoho blízkého. A potěší hned dvakrát. Nedarujete jen věc či materiál, ale i radost z vlastnoručního výtvoru – onen vrnivý pocit v žaludku. 🙂

Vyšívací babičky
Nechce se vám tvořit, ale rádi byste měli stejnou tašku, tričko nebo polštářek? Můžete si je u nás koupit!
Výrobu produktů zadávám našim „vyšívacím babičkám“ – přečtěte si více o naší zakázkové výrobě.

A pokud jste mezi našimi produkty nenašli svůj oblíbený motiv či nápad, určitě se mi ozvěte, ráda vám jej zpracuji podle vašich představ.

Vaše
Šárka Syslová (sarka@zasivarna.eu, tel: 777551848)
&
vyšívací babičky

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva