Brutální romantika

Vyšívat mohou všichni

16.7.2020

V naší nabídce máme i vzory, které se nemusí za každou cenu vyšít celé – fungují v jakékoliv části kreativního procesu. Proto i ti méně trpěliví (nejen děti) se mohou do vyšívání pustit beze strachu z frustrace z nedokončeného díla. Mrkněte se, jaké vzory jsou pro ty méně zkušenější z nás vhodné.

Pro úplné začátečníky anebo menší děti vždy doporučujeme vzor s indiánkou Audrey – je to jeden z našich nejjednodušších vzorů. Sada obsahuje nažehlovací fólii s obrázkem Audrey Hepburn, který stačí pouze dotvořit výšivkou. Stačí vyšít klidně jen pírko a z herečky je rázem divoženka.

Chci si vyšít indiánku Audrey

Podobně je na tom i vzor s jelínkem, kterému se vyšívají rozkvetlé parůžky a stejně jako u Audrey se nemusí vyšít všechny kytičky. Klidně můžete vyšít pouze obrys parohů jednoduchým zadním stehem a efekt bude zaručeně skvělý.

Chci si vyšít jelínka

Třetím vzorem vhodným pro začátečníky anebo méně trpělivější jedince je květinový vzor, který se dá jednoduše rozdělit na jednotlivé květy. Vyšít můžete na začátek třeba jen ptáčka (toho máte za jeden večer na chalupě hotového) a později ho postupně doplňovat květy.

Chci si vyšít květy

Také by se vám mohlo líbit