V lese

Zimní vlk

23.2.2016

Je zima. Krajina pokrytá tichým sněhem spí. Holé stromy rámují pole, černí ptáci krouží nad lesy. Vše je klidné a mlčenlivé. Je doba klidu.
Lesní obři převzali nad zimou nadvládu. Chtějí vrátit zpět dobu, kdy se v zimě lovilo, kdy se divoká zvířata proháněla krajinou a pročesávala ji jak nekonečné vlasy polních víl. Před dávnými časy, dříve, než si člověk opanoval přírodu a začal ji ukrajovat z jejích práv, žila v lesích dravá zvěř. Šelmy, které byly postrachem, ale zároveň autoritou. Jednou z těchto šelem byl i vlk.

IMG_3874
Vlk vládne královskými vlastnostmi jako je rychlost, perfektní smysly, schopnost kooperace. Kdysi dávno se lidé od vlků učili – byl pro ně průvodcem i učitelem, ale na druhou stranu vzbuzoval i strach. Právě proto jej lidé začali pomalu likvidovat, až jej z krajiny dostali téměř nadobro. Proto se vlády nad českou krajinou po letech chopili lesní obři, kteří dokázali přivést vlky zpět. Je jich sice málo, musí si dávat velký pozor, ale jelikož patří ke královskému rodu divokých zvířat, mají nezdolnou sílu bojovat a přežít.

IMG_3896
Věřte, že při vyšívání zimního vlka do vás vstoupí něco z jeho vlčích vlastností, získáte sílu vybojovat si to, co je vám drahé a i ve vás se rozhostí klid, jako v hloubi lesa.

IMG_3900

 

Klikni a kup vyšívací sadu

Klikni a kup polštář s vlkem

Klikni a kup nášivku s vlkem

 

 

Také by se vám mohlo líbit