Brutální romantika

Předprodej naší knihy zahájen!

8.10.2018

Je to tady! Nespočet bezesných nocí, rozpíchané prsty od non-stop vyšívání, psaní textů a podrobných návodů, které jsme asi 100x předělávaly a vylepšovaly – to vše jsou oběti, které jsme rády podstoupily, abychom vám 5.11. mohly představit naši knihu Moderní vyšívání ze Zašívárny.

Vyšívání není jen záležitostí našich babiček a zaprášených rodinných skříní. V posledních letech se z něj stal trend, který inspiruje mladé lidi k tomu, aby si nakoupili bavlnky a jehly a začali tvořit zcela originální výtvory. Přidejte se k nim, objevte krásu moderního vyšívání a steh po stehu si osvojte dovednost, díky níž ozvláštníte svůj šatník či domov, a zároveň krásně zpomalíte a uklidníte se.

Na téměř 200 stranách vás naučíme 12 vyšívacích technik, kterými si pak můžete zkusit vyšít jeden z 19 vzorů, které jsme do knížky vybraly. K více než polovině z nich jsme přidaly i podrobné návody a nějaké bonusy navíc  V knížce rozhodně nešetříme inspirací od nás i od jiných textilních tvůrců, kteří se ve své tvorbě zaměřují na ruční výšivku.

Knížka vychází 5.11., ale vy si ji u nás můžete předobjednat už teď! Navíc pro vás máme ke knížce malý dárek v podobě pohlednice s jedním z našich vzorů.

Tak objednávejte, inspirace není nikdy dost a co si budeme povídat – Vánoce jsou za rohem 

Chci si objednat knihu

Také by se vám mohlo líbit