Brutální romantika

Chvilka na vyšívání

22.10.2020

Tímhle článkem bychom chtěly motivovat všechny, kdo by vyšívat chtěli, ale mají pocit, že v jejich životě už na to opravdu není prostor. Takové ty obligátní večery u televize asi napadnou každého, ale co když třeba milujete horory nebo filmy jedině v původním znění s titulky a při tom se vyšívat opravdu nedá?

Tak vězte – chvilka se vždycky najde. A naopak zjistíte, že i ve velmi rušném dni si tak uděláte malé okýnko, kdy necháte myšlenky jen tak proudit… a o to lépe pak můžete fungovat zase dál.

 

Při cestování
Vlak je úplně ideální místo pro vyšívání, hlavně když jedete několik hodin. Náš tajný tip jsou vlaky Railjet na trase Vídeň-Praha, které mají naprosto skvělé lampičky na čtení a pod nimi se vyšívá jedna báseň.

Ale i klasické old-school rychlíky nejsou k zahození.

 

Na výletech
Prostě když si tu dovolenou chcete užít se vším, co máte rádi.

 

Na kafi s kamarádkou
Protože při vyšívání se fakt dobře kecá!

 

Při dloooouhých pracovních online poradách
Velmi aktuální. Normálním lidem to neva, ale pokud se u vás dbá i při homeoffice na dekórum, tak řekněte, že se vám to seká a radši si vypnete kameru, abyste nezatěžovali spojení 😉

 

Když potřebujete zabavit děcko
Dejte mu tenčí bavlněné plátno nebo kanavu, tupou jehlu a fixkou, třeba společně, nakreslete vyšívací omalovánky. A můžete vyšívat spolu – každý to svoje! Vyzkoušeno za vás, fakt to funguje.

 

S tím samým děckem na hřišti

 

A třeba s kočárkem na procházce
(OK, pokud dítě spí jen když drncáte, tak se to moc nedá – ale i takovou jednu paní jsme viděly!)

 

Tak co, navnadily jsme vás? Takových chvilek jde opravdu najít asi milion, určitě si najdete i ty svoje. Můžete nám poslat vaše fotky do zpráv na FB, třeba tam z nich uděláme nějaké společné inspirační vlákno.

Také by se vám mohlo líbit