V lese

Společné několikadenní tvoření pod hradem Lipnice nad Sázavou

10.3.2022

Srdečně vás zveme na letní výtvarný seminář, kde se naučíme několik výtvarných technik, vyzkoušíme si starou japonskou techniku opravy keramiky, okusíme něco málo z artefiletiky a odvezeme si nejen nově nabyté znalosti, ale také řadu vlastních výtvorů.

Při výtvarném projevu se obracíme sami do sebe, dáváme si na vše vlastní čas i prostor a v neposlední řadě vyplavujeme tolik potřebný hormon štěstí serotonin. Síla tvoření ve skupině tomu všemu dá ještě potřebnou dynamiku.

Kurz se koná v termínu 1. – 5. června 2022 (příjezd ve středu večer a odjezd v neděli v poledne) v příjemné chalupě Nový dvůr v Kejžlicích mezi Světlou a Lipnicí nad Sázavou. V ceně 3900,- je zahrnuto ubytování, lektorné, výtvarný materiál a 3 domácí obědy. Snídaně a večeře si účastníci zajišťují sami, stejně jako dopravu na místo.

Kurz je určen pro skupinu max. 8 účastníků, tak si své místo rezervujte co nejdříve! Stačí napsat na e-mail sarka@zasivarna.eu.

Vaše rezervace je platná po zaplacení zálohy 1000,- (potřebné instrukce dostanete spolu s potvrzujícím e-mailem).

Lektorka: Šárka Syslová

Šárku znáte od nás ze Zašívárny. Co možná nevíte je, že má Šárka druhou značku Nasysleno, pod kterou dává druhý život retro a vintage porcelánu svými autorskými (někdy trochu podivnými) kresbami. Vystudovala textilní výtvarnictví a sociologii, což je skvělá kombinace pro to, co dělá a co ji baví. Je akreditovanou arteterapeutkou se zaměřením na zážitkovou artefiletiku.

 

Také by se vám mohlo líbit