Brutální romantika

Naše vyšívací babičky bojují v soutěži sociálních inovací

19.2.2018

V lednu jsme se přihlásily do 14. ročníku mezinárodní ceny SozialMarie, která je udělována výjimečným, sociálně inovačním projektům z vybraných zemí Evropy. Abychom měly v tak velké konkurenci co největší šanci na úspěch, potřebujeme i podporu vás, našich podporovatelů, zákazníků a přátel. Prosíme vás proto o váš hlas.

Odměnou pro “miláčky” publika je natočení videa o jejich projektu. A my víme, že našim vyšívacím babičkám by se natáčení moc líbilo:) Hlavní cenu ve formě finanční podpory bychom v případě výhry využily na postupné budování šicí dílny, která babičkám poskytne tolik potřebné zázemí.

Hlasovat můžete od 20. do 27. února 2018.

Předem děkujeme za hlas i za sdílení, velmi si toho vážíme!

Chci hlasovat pro Zašívárnu

Chci si přečíst o Zašívárně

Praktické informace:

Hlasování probíhá na stránkách www.sozialmarie.org. Účastníci hlasování se musí registrovat platnou e-mailovou adresou. V dolní části stránky vyberete Přihlaste se/ Registrujte se pro hlasování o Cenu veřejnosti. Po úspěšném přihlášení vyhledejte v databance projektů Zašívárnu – stačí, když do kolonky Klíčová slova napíšete „zašívárna“. Klikněte na náš profil. Hlas udělíte kliknutím na Hlasovat pro tento projekt! Každý má možnost hlasovat pouze jednou. Další hlasování není možné.

Také by se vám mohlo líbit