V lese

Ježku, netlač řeku

2.3.2018

Musíme se vám přiznat, že jsme si od geometrických zvířat chtěly dát trochu pauzu. A už se posunout dál, navrhnout zase nějaké nové, rozhodně zcela negeometrické vzory. Jenže jeden náš stálý zákazník, který své ženě věnoval postupně snad celou naši geometrickou sbírku, si přál ještě jedno. A že prý ježka. Tak jsme ho jen tak bokem, mimo všechny plány navrhly a nechaly vyšít rovnou vyšívací babičkou. A ono to dopadlo vlastně docela pěkně. Dokonce jsme už i několikrát slyšely, že to je naše zatím nejhezčí geometrické zvíře.

Nedávno jsme někde slyšely hlášku “netlač řeku, teče sama”. Někdy vám to nedá. Nejste spokojení s tím, co máte, nutně byste potřebovali najít nový cíl, těšit se zase na něco jiného. Chcete změnit proud dění a neváháte na to vynaložit spoustu energie. Jenže někdy to nejlepší, co můžete udělat, je… nic. Zastavit se, nechat věci plynout a počkat, co k vám připluje samo. Stejně jako k nám po proudu úplně sám připlul tenhle krásný pastelový ježek.

Jestli se vám ježek líbí, tak i k vám může připlout v naší vyšívací sadě. Nebo si ho můžete objednat třeba jako nášivku – naše vyšívací babičky už se na tento nový vzor moc těší 🙂

Klikni a kup vyšívací sadu

Klikni a kup polštář s ježkem

Také by se vám mohlo líbit