O nás

Stvořeni k tvoření
Znáte ten vrnivý pocit v žaludku, když se vám povede něco opravdu dobrého? Když děláte něco, co milujete, co vás uspokojuje? Zašívárna je takové zhmotnění tohoto vrnění. Je to náš prostor, kde čas může plynout pomaleji. Kde můžeme vyprázdnit hlavu, zaměstnat ruce a dát průchod fantazii.

Jsme dvě holky z Brna, které baví, když jim pod rukama vznikají věci, které si mohou osahat. Celé dny v práci sedíme u počítače, zíráme do obrazovek a boucháme písmenka do klávesnice nebo si vaříme hlavy s telefonem u ucha. A když přijdeme domů, vyšíváme, šijeme, kreslíme…

Baví nás navrhovat moderní vzory a zpracovávat je tradičními technikami, jako je třeba výšivka. Těší nás, že tyto tradiční techniky dnes zažívají opravdovou renesanci a že se na ní můžeme podílet. Řada současných studií navíc dokazuje, že ruční práce mají blahodárný účinek na lidskou psychiku i zdraví!

Zašijte se s námi!
Všechno, co vytváříme, si můžete vytvořit také – v e-shopu jsou pro vás nachystané tvořicí sady, které kromě vzoru a podrobného návodu obsahují také veškeré potřeby, které ke svému tvoření potřebujete. Vůbec nevadí, když vám ze začátku sem tam ujede steh – tak vznikají ty pravé originály!

Radost jako vyšitá
Sady jsou prima dárek i pro někoho blízkého. A potěší hned dvakrát. Nedarujete jen věc či materiál, ale i radost z vlastnoručního výtvoru – onen vrnivý pocit v žaludku:)

Vyšívací babičky
Nechce se vám tvořit, ale rádi byste měli stejnou tašku, tričko nebo polštářek? Můžete si je u nás koupit!
Výrobu produktů zadáváme našim „vyšívacím babičkám“ – přečtěte si více o naší zakázkové výrobě.

A pokud jste mezi našimi produkty nenašli svůj oblíbený motiv či nápad, určitě se nám ozvěte, rádi vám jej zpracujeme.

Vaše
Šárka Syslová (sarka@zasivarna.eu, tel: 777551848)
a
Hanka Lísalová (hanka@zasivarna.eu, tel: 607563452)

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Projekt získal podporu v programu Impact First, který pořádá síť Impact Hub a Česká spořitelna.