Brutální romantika

Zlatovláska

13.11.2018

Pro naši knížku Moderní vyšívání ze Zašívárny jsme vymyslely několik nových vzorů. Jedním z nich je romantická Zlatovláska s pramenem růžových vlasů a spoustou květin v drdolu.

Každá holčička jednou chtěla být princeznou. Ale jak se z malé holčičky stává dívka a z ní pak žena, zjišťuje, že být princeznou nemá prakticky žádné výhody. Koneckonců ani toho prince, který stejně málokdy přijede tam, kam má a kdy má.

Proto si svou představu o princezně mírně upraví – zůstanou jí zlaté vlasy, protože kdo by nechtěl mít kštici, kterou obdivují i sousední království. Mezi zlaté prameny se ale vloudil jeden růžový, jako vzpomínka na pankáčská léta, letní festivaly a období (aspoň domnělého) rebelství. Do vlasů přibyly květiny – pestrobarevné, čarokrásné a existující pouze v atlasu krajiny v princeznině hlavě. V hlavě každé z nás. Tak si dovolme být Zlatovláskou – netradiční, moderní a podle svých vlastních představ. Podle našeho vlastního atlasu.

Jestli si chcete vyšít svou vlastní Zlatovlásku – rebelku, čarodějnici, princeznu, poletuchu – klikněte níže a kupte si naši vyšívací sadu.

Chci vyšívat Zlatovlásku

Chci, aby mi Zlatovlásku vyšila vyšívací babička

Také by se vám mohlo líbit